2019 Yılının En Popüler Takipçi Satın Alma Sitesi

Yazar: Sosyale.com

2019 Yılının En Popüler Takipçi Satın Alma Sitesi

Günümüzde takipçi satın alma işlemleri oldukça popüler durumda. Bunun en başlıca sebebi de İnstagram, facebook ve twitter gibi sosyal medya platformlarında kimin ne kadar takipçisi olduğunun önemli bir hale gelmesidir. Takipçi sayısının çok olması, kimi için kişisel bir seçim ve tatmin edici bir unsurken, bir çok işletme için de iyi bir reklam ve güven sağlama şansıdır. Bu süreçte de bir çok insan takipçi satın alacakları bir site aramaya başlıyor ancak bu sitelerin büyük bir kısmı işe yaramayan ve güvenir olmayan sitelerden oluşuyor. Bunun en büyük nedeni ise, piyasadaki bu isteği gören bir çok kötü niyetli insanın bu fırsattan yararlanmak istemesidir. Yani bu sebeple de ucuz ve güvenilir bir site bulmak oldukça zor. Size tavsiyemiz, seçeceğiniz siteyi iyice inceleyin ve araştırın. Güvenilir olduğundan emin olduktan sonra da gelsin takipçiler ve beğeniler!

Takipçi Satın Al

Çeşitli takipçi satın alma sitelerinden, bir çok sosyal medya hesabınız için takipçi satın alabilirsiniz. Siteden siteye fiyatı değişen bu hizmet, güvenilir bir site bulduğunuzda oldukça faydalı diyebiliriz. İstediğiniz takipçi sayısını seçip ödeme yaptıktan sonra site, sosyal medya hesabınıza takipçilerinizi yolluyor.

Beğeni Satın Al

Yine aynı sitelerden alabileceğiniz bu hizmet, instagram ve facebook gibi sosyal medya platformlarındaki fotoğraf ve gönderilerinize beğeni gönderiyor. Yani sadece takipçi sayınızı değil, fotoğraflarınızdaki beğeni sayısını da artırabilirsiniz. İstediğiniz beğeni sayısına göre fiyat değişiyor. Genelde, hesabınızdaki tek bir fotoğrafa ya da tüm fotoğraflara beğeni yollayabilme seçeneğiniz oluyor. Fakat bu durum da siteden siteye değişebiliyor. Yani bazı sitelerde yalnızca 3-4 fotoğraf limitiniz varken bazılarında ise sınırsız fotoğraf hakkı veriliyor.

İnstagram Takipçi Satın Al

Tamamen İnstagram için olan bu hizmet, instagram hesabınızdaki takipçilerin sayısını artıyor. Genelde bu hizmeti veren siteler, almak istediğiniz takipçi sayısı üzerinden bir fiyat veriyor. Yani ne kadar çok takipçi alırsanız o kadar fazla ödersiniz. Takipçiler tamamen rastgele geliyor ve isterseniz gelen takipçilerin Türk olmasını da isteyebiliyorsunuz. Bir çok site, gönderecekleri takipçileri gerçek olmayan hesaplardan seçiyor. Buna özellikle dikkat etmenizi öneririz çünkü gelen çok sayıda gerçek olmayan hesap güvenliğiniz açısından tehlikelidir. Bu sebeple, takipçi satın alacağınız sitelerin gerçek takipçi olduğundan emin olun.

İnstagram Beğeni Satın Al

En az takipçi sayısı kadar önemli görülen ve beğeni sayısını artırmak için verilen bu hizmette, seçeceğiniz sosyal medya hesabınızdaki fotoğraf ve gönderilere gelecek beğenileri satın alıyorsunuz. Fakat yine dikkat etmeniz gereken şey, gelen beğenilerin gerçek takipçilerden gelmiş olması. Özellikle de, takipçi ya da beğeni satın aldığınızı kimseye belli etmek istemiyorsanız. Çünkü gelen beğenilerin sahiplerinin sahte kullanıcı olması, güvenirliğinizi sarsabilir.

27.763

Mutlu Müşterilerimiz

921.742

Satılan Hizmet

34.543.074

Takipçi Ulaştırıldı

96.705.623

Beğeni Ulaştırıldı