Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl satın alabilirim ?

Alacağınız pakette bulunan "SATIN AL" butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki form bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Formu gönderdikten sonra ödeme sayfasına geçiş sağlayacaksınız. Ödemeyi bize ulaştırdıktan sonra siparişinizi satın almış olursunuz.

Nasıl gönderim yapıyoruz ?

Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle "SPAM" ve "BOT" gönderim sağlanmamaktadır.

Fazla takipçi bana ne sağlar ?

Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan profilleri takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.

Hesabım askıya alınır veya kapanır mı ?

Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.

Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor ?

Sipariş tutarınızı Kredi Kartı veya Papara Havale-EFT ile ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı veya Papara Havale-EFT ile yaptığınız ödemeler geldiği an otomatik sistemde siparişinizin durumu ödeme alındı olarak düzenlenir.

Takipçiler gerçek mi ?

Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşur ve bot kitle barınmaz.

Şifremi vermem gerekiyor mu ?

Kesinlikle hayır. Sosyale, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez. Profesyonel ekibimiz ile hesap güvenliğinizi her zaman ön planda tutmaktayız.

Instagram takipçileri kaliteli mi ?

Kesinlikle. Sosyale'den satın alacağınız Instagram kitlesi, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Instagram takipçi satın al sayfamızdan hemen paketlerimize göz atabilirsiniz.

27.763

Mutlu Müşterilerimiz

921.742

Satılan Hizmet

34.543.074

Takipçi Ulaştırıldı

96.705.623

Beğeni Ulaştırıldı